آزمایش کننده سایش مارتیندل یک نمونه دایره ای را نشان می دهد (قطر 38 میلی متر، با قطر موثر 28).8mm) به یک بار تعریف شده و در برابر یک محیط خیس کننده (پوش استاندارد) در یک حرکت انتقال نشان دهنده یک شکل Lissajous.
نگهدارنده نمونه، که بسته به روش مورد استفاده، حاوی نمونه یا ماده سفت کننده است، علاوه بر این به طور آزادانه در اطراف محور خود عمودی به مسطح افقی می چرخد.
ارزیابی مقاومت در برابر سایش پارچه از فاصله بازرسی تا شکستن، از دست دادن جرم نمونه های آزمایش و ارزیابی تغییر ظاهر تعیین می شود.
GB/T21196-2007, GB/T4802.2-2008, GB/T13775, FZ/T20020, ASTM D4970, ISO12945-2, ASTM D4966, ASTM D3886, ISO12947, JISL1096, IWS, TM196
برای آزمایش عملکرد مقاومت لباس، سایش و تغییر ظاهر (درجه / کلاس پلیتینگ) از پارچه ها و مواد غشا استفاده می شود.
| تعداد موقعیت های کاری | 4 |
| نمايش | a. تعداد پیش تنظیم: 0~99999 بار b. تعداد جمع آوری شده: 0 ~ 99999 بار |
| فشار وزن (آبراسیون) | a. نگهدارنده نمونه: 200±1g b. قطعه حمل برای پوشاک و نساجی خانگی: 395±2g c. قطعه حمل برای لباس کاری و قالی: 594±2g |
| فشار وزن (بال کردن) | a. نگهدارنده نمونه: 115±1g b. قطعه حمل: 260±1g |
| قطر موثر آبرایدر | Φ28.8mm، Φ90mm |
| سرعت دستگاه برش | 50±2r/min |
| فشار دادن وزن | ۲۳۸۵±۱۰ گرم |
| منبع برق | AC380V 50Hz 180W |
| ابعاد ابزار | ۹۰۰ × ۶۰۰ × ۴۵۰ میلی متر (L × W × H) |
| وزن ابزار | ۸۰ کیلوگرم |
در طول کل فرآیند کسب و کار، ما خدمات فروش مشاوره ای جامع را ارائه می دهیم:
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها