این اتاق برای آزمایش نمونه ای که نیاز به تغییرات سریع دمایی دارد، مناسب است.آن را به ارزیابی خرابی خواص مکانیکی حرارتی محصولات با نرخ دمای به طور معمول کمتر از 20oC/دقیقه، به دست آوردن شبیه سازی محیط کاربردی واقعی از طریق سرعت های سریع.
| ماده | مشخصات |
|---|---|
| ابعاد داخلی (W*D*H) | 1000*800*1000 میلی متر |
| ابعاد بیرونی (W*D*H) | 1580*1700*2260 میلی متر |
| ظرفیت کار | 800 لیتر |
| مواد اتاق داخلی | SUS#304 فولاد ضد زنگ، آینه ای |
| مواد اتاق خارجی | فولاد ضد زنگ با اسپری رنگ |
| محدوده دما | -20 درجه سانتیگراد تا +120 درجه سانتیگراد |
| نوسانات دما | ±1°C |
| نرخ گرمایش | 5°C/دقیقه |
| نرخ خنک کننده | 5°C/دقیقه |
| سینی نمونه | SUS#304 فولاد ضد زنگ، 3 عدد |
| سوراخ تست | قطر 50 میلی متر، برای هدایت کابل |
| قدرت | سه فاز، 380V/50Hz |
| دستگاه حفاظت از ایمنی | نشت، درجه حرارت بیش از حد، فشار بیش از حد کمپرسور و بار بیش از حد، مدار کوتاه گرم کننده |
| مواد عایق | مواد مرکب بدون عرق کردن، ویژه برای فشار پایین |
| روش گرم کردن | برق |
| کمپرسور | نسل جدید وارداتی با سر و صدا کم |
در طول کل فرآیند کسب و کار، ما خدمات مشاوره فروش را ارائه می دهیم:
در مورد الزامات آزمایش و جزئیات فنی بحث کنید، محصولات مناسب را برای تایید مشتری پیشنهاد کنید، سپس مناسب ترین قیمت را با توجه به نیازهای مشتری ارائه دهید.
برای تایید الزامات سفارشی با مشتری نقاشی های مرتبط بکشید. عکس های مرجع را برای نشان دادن ظاهر محصول ارائه دهید. راه حل نهایی و قیمت گذاری را با مشتری تأیید کنید.
تولید ماشین آلات با توجه به الزامات PO تایید شده. ارائه عکس هایی که پیشرفت تولید را نشان می دهد. پس از اتمام، عکس ها را برای تایید مشتری به اشتراک بگذارید.کالیبراسیون کارخانه یا کالیبراسیون شخص ثالث را مطابق نیاز انجام دهید.تمام جزئیات رو چک کن و بسته بندی رو ترتیب بده محصولات رو مطابق با برنامه حمل و نقل تایید شده تحویل بده
روش های نصب و ارائه پشتیبانی جامع پس از فروش را تعریف کنید.
بله، ما یکی از تولید کنندگان حرفه ای اتاق های زیست محیطی، تجهیزات تست کفش چرم، و تجهیزات تست لاستیک لاستیک در چین هستیم.هر ماشيني که از کارخانه ما خريد شده بعد از ارسال 12 ماه گارانتي داره. ما 12 ماه تعمیر و نگهداری رایگان را ارائه می دهیم ، با 2 ماه تمدید اضافی با توجه به حمل و نقل دریایی. اگر دستگاه شما کار نمی کند ، از طریق ایمیل یا تلفن با ما تماس بگیرید.در صورت لزوم، از طریق مکالمه یا چت ویدیویی مشکلاتی را حل می کنیم.، با راه حل های ارائه شده در عرض 24 تا 48 ساعت.
برای ماشین های استاندارد موجود در انبار: 3-7 روز کاری. برای کالاهای غیر موجود در انبار: 15-20 روز کاری پس از دریافت پرداخت. نیازهای فوری، ترتیبات ویژه را دریافت می کنند.
بله، ما هر دو دستگاه استاندارد و سفارشی را بر اساس نیازهای شما ارائه می دهیم. ما خدمات OEM و ODM را ارائه می دهیم، از جمله قرار دادن لوگو خود را بر روی ماشین.
ما دستورالعمل های عملیاتی انگلیسی و یا فیلم ها را از طریق ایمیل ارائه می دهیم. اکثر ماشین ها به طور کامل جمع آوری می شوند - فقط کابل برق را متصل کنید و شروع به استفاده کنید.در صورت لزوم، کمک به نصب در محل در دسترس است.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها