این تجهیزات شرایط مختلف محیط زیست را شبیه سازی می کند و برای آزمایش عملکرد مواد از جمله مقاومت در برابر گرما، خشکی، رطوبت و سرما مناسب است.این کمک می کند تا ویژگی های عملکرد مواد را در شرایط مختلف محیط زیست تعریف کند.
GB2423/T5170/10586/10592، IEC68، GJB150، JIS C60068، ASTM D4714، CNS3625/12565/12566
| شماره مدل | UP-6195 |
| قدرت | ۲۲ کیلو وات |
| ابعاد داخلی W × H × D (CM) | 50×50×50 |
| ابعاد بیرونی W × H × D (CM) | 138×205×200 |
| محدوده دمای پایین | -10°C تا 80°C |
| محدوده رطوبت | -65°C تا 150°C |
| محدوده ی دمای بالا | +80°C ~ +200°C |
| زمان بهبود | ظرف 3 دقيقه |
| وزن نمونه | 20 کیلوگرم |
| مواد اتاق | SUS#304 فولاد ضد زنگ |
| مرطوب کردن | سیستم تبخیر سطح |
| خنک کننده | کمپرسور وارداتی، تبخیر کننده نوع بالدار، تهویه کننده خنک کننده هوا |
| محدوده دمای قابل استفاده | +5°C~+35°C |
| کنترل کننده | شاخص های الکترونیکی دیجیتال + S.S.R با قابلیت محاسبه خودکار PID |
| منبع برق | AC: 380V 60/50Hz |
بله، ما تولید کنندگان حرفه ای اتاق های زیست محیطی، تجهیزات تست کفش چرم، و تجهیزات تست لاستیک لاستیک در چین هستیم.هر ماشيني که از کارخانه ما خريد شده شامل گارانتي 12 ماهه بعد از ارسال استما 12 ماه تعمیر و نگهداری رایگان را ارائه می دهیم، با 2 ماه تمدید برای حمل و نقل دریایی.
اگر دستگاه شما مشکلاتی را تجربه کند، می توانید از طریق ایمیل یا تلفن با ما تماس بگیرید. ما مشکل را از طریق مکالمه یا چت ویدیویی تشخیص می دهیم و در عرض 24 تا 48 ساعت راه حل ارائه می دهیم.
برای ماشین های استاندارد موجود در انبار: 3-7 روز کاری. برای ماشین های غیر موجود در انبار: 15-20 روز کاری پس از دریافت پرداخت. ما می توانیم درخواست های فوری را با ترتیبات ویژه پاسخ دهیم.
بله، ما هر دو دستگاه استاندارد و سفارشی را بر اساس نیازهای شما ارائه می دهیم. ما خدمات OEM و ODM را ارائه می دهیم، از جمله اضافه کردن لوگو خود را به تجهیزات.
ما دستورالعمل های عملیاتی و ویدئوهای انگلیسی را از طریق ایمیل ارائه می دهیم. اکثر ماشین ها به طور کامل جمع آوری می شوند - شما فقط نیاز به اتصال کابل برق برای شروع کار دارید.ما همچنین در صورت لزوم کمک به نصب در محل ارائه می دهیم.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها