| ماده | مشخصات |
|---|---|
| ایستگاه آزمایش | 4 ایستگاه |
| سرعت آزمایش | چرخ بیرونی: 47.5±2.5r/min، چرخ داخلی: 44.5±2.4r/min |
| جرم مجموعه حامل نمونه آزمایش (g) | 595 ± 10g / 795 ± 10g |
| وزن | 2.5±0.1kg، قطر 120±10mm |
| کنترل کننده | کنترل صفحه لمسی PLC |
| حجم (WxDxH) | 48x50x36 سانتي متر |
| وزن (تقریبا) | پنجاه کیلوگرم |
| منبع برق | 1 ′′ AC 220V 3A |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها